درباره‌ی ما

مجتمع طلیعه در سال 1394 / 2016 شروع به کار شد و پس از پستی بلندی های بسیار به منظور ارایه ی نوین متد های آموزشی متفاوت و کیفیت اموزشی برتر گرد هم امدیم.
تیم طلیعه با جمع آوری تمام اطلاعات درباره آموزش زبان را، با این آگاهی که دانستن زبان انگلیسی به پیشرفت هموطنانمان در عرصه‌های مختلف کمک می‌نماید و باعث افزایش چشم گیر حضور در صحنه جهانی و بدست آوردن فرصت‌های بهتر و انتقال آیین و فرهنگمان خواهد شد همت کرده‌ایم تا در حد توان و وقتی که داریم بتوانیم به آن‌ها کمک نماییم. هدف ما کمک به شما برای یادگیری هرچه بهتر زبان انگلیسی است.
تدریس یا آموختن به آن بخش از پویندگی های آموزشی که با حضور آموزگار در کلاس درس رخ می‌دهد نام نهاده می‌شود. تدریس بخشی از روند آموزش و پرورش است که یک رشته کردارهای از پیش برنامه‌ریزی شده را در برمی‌گیرد و هدفش پیدایش شرایط دلخواه یادگیری از سوی آموزگار است. به آن بخش از کردارهای آموزشی که از سوی رسانه‌ها و بدون حضور و تعامل آموزگار با فراگیران رخ می‌دهد.
پس از شما خواهشمندیم ما را در این راه همراهی کنید. همچنین می توانید انتقادات و پیشنهادات خود را مطرح کنید تا ما بتوانیم در پیشرفت مجتمع گامی بلند را برداریم.

چـرا طـلـیـعـه را انـتـخـاب کـنـیـد؟

یادگیری در خانه

می توانید با ثبت نام در کلاس های آنلاین به صورت اینترنتی در خانه خود آسوده یادگیری را ادامه بدید.

i

۲۰+ تنوع دوره های آموزشی

وجود دوره های مختلف نیاز شما را در انتخاب و شرکت در دوره ها را رفع خواهد کرد.

v

گفت‌و‌گوی واقعی

کلاس های گفتگو با روش های مدرن و استفاده از شرایط واقعی اجتماعی راه را برای درک بهتر هموار می کند.

امکانات قدرتمند

کلاس های هوشمند و وجود امکاناتی از جمله کلاس های فیلم شما را بهتر با واقعیت های زبان آشنا می کند.

مربیان حرفه‌ای

استاد های حرفه ای که همراه شما در یادگیری مطالب هم قدم هستند.

t

کلاس های رفع اشکال

می توانید با شرکت در کلاس های رفع اشکال رایگان برای پرسش و پاسخ در مورد اشکالات درس زبان انگلیسی مدرسه هر چه بهتر برای امتحانات مدارس آماده شوید.

هدف اصلی ما

واژه تدریس اگرچه آشنا و آشکار می‌نماید اما بیشتر معلمان و مجریان برنامه‌های آموزشی به ندرت با متدهای نوین درست تدریس آشنایی دارند، برداشت‌های گوناگون آموزگاران از مفهوم تدریس، می‌تواند در نگرش آنان نسبت به دانش‌آموزان تأثیرگذار باشد.

  • تدریس موضوعی
  • دوره‌های علمی
  • کلاس های آنلاین
  • کلاس های گفتگو (Speaking)